Muinsuskaitse ja miljööväärtuslikud uksed


Kategooria: välisuksed Avaldatud: 27 Mai 2013
Kirjutas Super User Klikke: 49915
muinsuskaitse uks

Meie toodangu hulka kuuluvad eritellimusel valmistatavad välisuksed nii muinsuskaitse kui ka miljööväärtuslikele majadele.

Meie ettevõtte poolt valmistatavad muinsuskaitse ja miljööväärtuslikud soojustatud puitalumiinium välisuksed on valmistatud kõrge kvaliteediga pikaaegset kogemust omavate meistrite poolt, kes kasutavad tunnustatud tootjate materjale. See tagab, et uksed on müra- ja soojapidavad; kuju- ning ilmastikukindlad pikaks ajaks.

Võrreldes täispuidust uksega on meie välisustel kasutatav materjal selline, mis ei mõrane, ei paisu ja ei kahane, aga on lõppviimistluse saanuna välimuselt puituksega sarnane. Seejuures on oluline, et uksel ei esine oksakohti, mis päikese mõjul võiksid hakata vaiku eraldama. Samuti on puitalumiinium välisuksed märkimisväärsemalt müra- ja soojapidavamad. Eriti pöörame tähelepanu sellele, et uks säilitaks ka peale aastatepikkust kasutamist võime püsida sirge ja stabiilsena.

Vastavalt Teie projektile või soovile valmistame uksed miljöö- ja muinsuskaitse objektidele nii erimõõdus kui ka standardmõõdus. Välisuksed võivad olla nii laiendiga, kahe poolega, kahepoolsed kui ka paarisuksed; framuugiga või valgmikuga, tahveluksed jne. Välisuste klaasid saame paigaldada kasutades tavalist puitliistu või näiteks populaarset kittliistu.

Spetsifikatsioon:

Ukselehe kogupaksus on 62 mm. Ukselehe sisemuses on kaks alumiiniumlehte ja nende vahel liimpuidust raamistik ning soojustus paksusega 50 mm. Alumiiniumlehed tagavad, et pidevate ilmastikumuutuste tõttu ei hakka uks kaarduma ja paisuma.

Värvitud ukse kattematerjaliks on sertifitseeritud niiskuskindel HDF- plaat, värvitoonid RAL kataloogi alusel. Lakitud või peitsitud ukse kattematerjal on tammespoon, peitsitoonid Akzo Nobel kataloogist.

Parema soojapidavuse tagamiseks kasutame ustel tihendeid, millest üks asetseb perimeetriliselt ümber ukselehe ja teine ukselengi sees. Uksele on paigaldatud ASSA või ABLOY lukk ja reguleeritavad hinged.

Välisuksed avanevad väljapoole, nii ei jää ukseleng ja lävepakk ilmastikumõjude kätte. Tänu sellele kestab välisuks kaua.

 • Ukseleng: mitmekihiline männiliimpuit.

 • Lengi sügavus: 92 kuni 200 mm .

 • Viimistlus: värvitud, võimalikud toonid RAL värvikataloogist. Spoonitud, toonivalik Akzo Nobel kataloogi alusel.

 • Tihendid: 12mm, kaks perimeetrit.

 • Sulused: mantelhinged, ASSA ja ABLOY lukud või nende analoogid.

 • Erineva sügavusega ukselengid
 • Erinevad käepidemed
 • Hüdrosulgurid
 • Avatav või kinnine laiend
 • Sees ja väljas erinevad toonid, võimalus ukse juures töötada mitme värviga.
 • Klaasiga valgmik või framuug ukse kohal
 • Erinevad klaasid klaaspaketis
 • Prosspulgad nii kleebitavad kui läbivad
 • Kittliistu kasutamine linaõli kiti asemel
 • Uksekomplektiga sama tooni piirdeliistud (ka erimõõdus)

Ukse pikaealisuse tagab tunnustatud tootjate poolt välja töötatud viimistlusvahendite kasutamine.


Värvitud välisuksed:

Sobiva värvitooni leiab RAL värvikataloogist.

Spoonitud välisuksed

Spoonukse toonid aga Akzo Nobel kataloogist.


Uksed on võimalik tellida seest- ja väljastpoolt erineva värvitooniga.

Olulist rolli sooja- ja helipidavuse saavutamisel mängib ka klaaspaketi valik. Meie poolt pakutavas valikus on kahe- ja kolmekihilised energiasäästlikud argoontäidisega klaaspaketid. Samuti on võimalik valida erinevate selektiiv-, turva- või toonklaaside vahel.
Kahekordse klaaspaketi parimaks U-väärtuseks saame pakkuda kuni 1,0 W/m²K. Kolmekordse klaaspaketi parim U-väärtus on kuni 0,5 W/m²K.

Ukseraam ja -lengid valmistatakse mitmekihilisest kvaliteetsest männiliimpuidust, mis on tugev ja väga hea kestvusega.

Külma ja müra tõkestamiseks on vajalikud ukseraamis ja -lengis kasutatavad tihendid, mida paigaldame eelnevalt puidu sisse freesitud soontesse. Eramu välisukse puhul saab kasutada kuni kahte perimeetriliselt asetsevat tihendiringi, mis tagavad hea sooja- ja mürapidavuse.

Väike ülevaatlik galerii meie poolt tehtud miljöö välisustest:

muinsuskaitse uks muinsuskaitse uks muinsuskaitse uks muinsuskaitse uks


Väike valikgalerii meie poolt valmistatud miljööustest peale paigaldust:

Soovid rohkem infot?

Variante on väga palju ning me aitame Sind meeleldi õige valiku tegemisel. Kirjuta meile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helista 50 80061 ja 772 2089 ning leiame just Teile sobiliku variandi!
Jälgi meid Facebookis!
Jälgi meid Googles!

Osaühing Juta & Kaido
Reg.nr. 10300826

Suur 89b
48306 Jõgeva linn

50 80061; 77 22089

E-R 8:00-12:00 ja 13:00-17:00

www.jutajakaido.ee
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.