Kasulik info


Kategooria: firmast Avaldatud: 23 September 2012
Klikke: 47837

Toome siinkohal ära enimlevinud vastused küsimustele, millega oma töös kõige rohkem kokku puutume.

Kuidas saan esitada oma tellimuse ustele või akendele?
Kõige lihtsam on teha seda e-mailil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. , telefoni teel 50 800 61, 772 2089 või tulla otse kohale meie tehase müügiosakonda Suur tn 89B, Jõgeva linn.
Kuidas saan esitada oma tellimuse katuse- ja ehitustöödele?
Kõige lihtsam on teha seda e-mailil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. , telefoni teel 511 0676 või tulla otse kohale meie tehase müügiosakonda Suur tn 89B, Jõgeva linn.
Mida ma peaksin enne ukse või akna tellimist teadma?
Kindlasti on vaja teada toote mõõtusid. Lengi välismõõt võiks olla avast seinas vähemalt 2-3 cm väiksem, nii on kindel, et hilisema paigaldustöö käigus ei teki toote avasse paigutamisel probleeme. Vaadake välja meie kodulehelt sobiv uksemudel ning  võtke seejärel meiega ühendust telefoni, e-maili teel või tulles meie esindusse Suur tn 89B Jõgeva linnas, aitavad meie kogenud meistrid kiirelt leida Teile sobiva värvi, kujundusega uksed ning aknad.
Soovin vaid ühte akent või ust?
Loomulikult saame teha Teile ka ühe toote!
Kas on võimalik saada ka allahindlust?
Allahindlused on võimalikud suuremate koguste puhul. Üksiktellimuste puhul tuleb eraldi kokku leppida.
Kuidas ma tellitud tooted kätte saan?
Tellitud ja valminud tooted saab kätte otse meie tehasest: Suur 89b, Jõgeva linn. Loomulikult on võimalus tellida ka meie käest transporditeenust, et lasta oma tooted tuua sobivasse kohta.
Kui pikk on garantiiaeg?
Meie poolt valmistatud toodetel on olenevalt paigalduse asukohast ja kasutustingimustest 2 aastane garantiiaeg. Garantii kohta saad lugeda pikemalt SIIT.
Kas pakute ka uste ning akende paigaldamise teenust?
Paigaldust võite teostada iseseisvalt või kasutada meie poolt soovitatud paigaldusfirmasid, kes on varasemalt juba meie tooteid paigaldanud.
Kuidas määrata ukse käelisus?
Käelisust vaadatakse alati ukse avanemise poolelt – ukse hinged jäävad Sinu poole ning avad ukse tõmmates seda enda suunas. Sama kehtib ka akende puhul.  
Vasaku käe uks Parema käe uks

 
Soovid rohkem infot?

Kui Teil on küsimus, siis kirjuga meile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistage 50 800 61 ning vastame hea meelega Teie küsimustele meie tootevaliku ning tellimise osas!
Jälgi meid Facebookis!
Jälgi meid Googles!

Osaühing Juta & Kaido
Reg.nr. 10300826

Suur 89b
48306 Jõgeva linn

50 80061; 77 22089

E-R 8:00-12:00 ja 13:00-17:00

www.jutajakaido.ee
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.